Vyhodnocení - fotosoutěže Jaro se probouzí

Jaro se probouzí

Během měsíce dubna jste nám zaslali skoro 100 krásných, kouzelných, ale také vtipných a rozkošných fotografií na téma "Jaro se probouzí". Jak jste se na fotografiích mohli přesvědčit, naši amatérští fotografové museli jaro hledat v hromadách sněhu, někteří v poza zamračenou oblohu, ale nakonec se jaro ukázalo ve své kráse, i když dalo si dost na čas.
Letos, stejně jako tomu bylo i v minulém školním roce, nemohla proběhnout výstava a hlasování v našich prostorách. Proto jsme opět přenesli výstavu do virtuálního prostředí sociálních sítí, kde jste mohli svému favoritovi dát like a tím ocenit jeho dílo. Mezi soutěžní fotografie jste rozdělili přes 340 liku, za což Vám děkujeme!
Ale teď už by Vás určitě zajímalo, kdo dostal nejvíce liku a stává se výhercem letošního ročníku.
Letošní výherkyní soutěže se stává paní Zdeňka Svobodová, které velmi gratulujeme. U její roztomile jarně laděné fotografie se sešlo krásných 72 liku.
Druhé a třetí místo si mezi své 3 fotografie rozdělila Eliška Kolářová, která měla u dvou fotografií 21 hlasů a u třetí fotografie 20 hlasů.

Vzhledem k tomu kolik fotografií se nám sešlo, jsme se ale rozhodli udělit ještě další ceny a to ceny pedagoga a to Aji Liškové, Ladislavovi Strouhalovi, Michaele Hubáčkové, Adéle Hotařové, Josefovi Horňákovi a Petře Šrubařové, kterým také gratulujeme.

Všem oceněným gratulujeme! Diplom a malou odměnu bude možné vyzvednout po domluvě v budově DDM na ulici Osvoboditelů v blízkosti zastávky Školní.

Všem účastníkům děkujeme za účast a budeme se těšit v příštím ročníku soutěže!

Helena Doleželová

1. místo - Zdeňka Svobodová (štěně s květinou)
2. místo - Eliška Kolářová (včela na jabloni a včela na pampelišce)
3. místo - Eliška Kolářová (vajíčka v hnízdě)