Stezka odvahy Halloweenským lesem

Dvanáctý ročník oblíbené akce pro rodiny s dětmi se po dvouleté pauze uskuteční 23. října 2021 v lesoparku na Podlesí - Jižní Svahy. Doporučujeme příjezd trolejbusem linky č. 6 nebo 8. Konečná je od strašidelného lesa asi 1 minutu pěšky.

Vstupné na akci činí 90 Kč za osobu. Stezka odvahy je jednou z mála akcí, které neorganizujeme výhradně pro děti, ale i pro dospělé. Z toho důvodu je doporučený věk pro účast 7+, přičemž na trasu NEPUSTÍME psy ani kočárky.
Nově omezujeme počet baterek a svítidel na 1 ks pro rodinu. Půjdete tak opatrněji k rozmístěným kulisám a rekvizitám. Také tím omezíme svícení do obličeje nejen ostatním účastníkům akce, ale především strašidlům na stanovištích. Nebojte se, cesta bude naznačená dostatečně a vede pouze po lesních pěšinách. Tím Vás tedy také žádáme, abyste osvětlení trasy nesbírali a nechali je svítit ostatním účastníkům akce.

Předpokládaný harmonogram akce:
* 16.30 - 17.30 hod - opékání vlastních špekáčků, občerstvení před akcí, nabrání síly
* 17.30 - 19.30 hod - vstup do strašidelného lesa
Na akci docházejte průběžně, když Vás bude stát na startu v 17.30 hodin moc, budou se u vstupu do lesa tvořit fronty. Poslední vpuštěný na trasu v 19.30 hodin.

Mapa místa: https://mapy.cz/zakladni?x=17.6748972&y=49.2408368&z=17&q=poh%C3%A1dkov%C3%BD%20les

• Kód

• Název