7 let jako 13. člen týmu FC FASTAV Zlín

7 let jako 13. člen týmu FC FASTAV Zlín

7 let jako 13. člen týmu FC FASTAV Zlín

12.01.2017Od roku 2010 působí FC ANGELS Zlín,profesionální tým aerobiku a roztleskávaček, jako nedílná součást všech domácích utkání FC FASTAV Zlín - zlínských Ševců.
Pro diváky,fanoušky,hosty a hráce,ale i pro televizní diváky přímých přenosů ČT1 sport  a Sport O2 připravují ve spolupráci s fotbalovým klubem program před zahájením  a o poločase utkání,koridor při nástupu fotbalových mužstev na plochu trávníku stadionu Letná a při zakončení utkání či při slavnostním předávání či oceňování.
Mezi vzácné hosty patřila v říjnu 2016 ministryně školství,mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová a zástupci Zlínského kraje.Pro holky byla její účast a skvělá pochvala za jejich profesionální vystoupení velkou poctou a nezapomenutelným zážitkem a odměnou.
FC ANGELS Zlín nastupují za každé situace a za každého počasí a jsou vždy přitom, když se kluků daří i nedaří,prožívají s nimi radostné i neradostné chvíle.Provází je od 2.Synot ligy až do 1ligy ePojištění.cz.
Další akce : Benefiční fotbalové utkání na Stadionu mládeže ve Zlíně : "Herci VIP versus město Zlín" za účasti Kateřiny Brožové,Martina Dejdara,Filipa Blažka,Václava Noid Bárty a dalších hostů 56.ročníku ZlinFilmFestivalu 2016.


Zpět