Úspěchy kynologických kroužků

Úspěchy kynologických kroužků

Úspěchy kynologických kroužků

24.11.2016

Ve dnech 2. - 4. 9. 2016 se konalo v Děčíně MČR  v agility. Vše pod záštitou Klubu agility ČR.
Aby se pejsek dostal na tyhle závody,musí projít řadou kvalifikačních závodů,ze kterých se díky získaným bodům, nominuje na účast na Mistrovství republiky.Je to prestižní akce a bylo nám velkou ctí se jí zúčastnit. Žádné velké úspěchy jsme nečekaly,naším cílem bylo hlavně se ctí a bezchybně reprezentovat DDM Astra a kynologický kroužek Argus.
   Sobota byla věnována závodu družstev a neděle závodu jednotlivců.Bylo nám velkou ctí, stát se součástí družstva se třemi reprezentantkami v agility na letošním Mistrovsvtví světa. Je to velká zodpovědnost, běžet za tým  a proto bylo obrovským úspěchem neudělat chybu a zaběhnout v rychlém čase a jako bonus jsme získaly čtyřmi bezchybnými běhy  1. místo v jumpu družstev. Velice si cením tohoto dílčího úspěchu. V celkové součtu družstev jsme se již na medailové pozici neumístili , díky drobným chybkám a celkově jsme skončily na 6. místě z 15 družstev.
   Neděle patřila závodu jednotlivců. Běžel se jumping individual a agility individual. Oba závody se nám vydařily zaběhnout bezchybně a v pěkném čase a umístit se v každém na krásném druhém místě. V součtu běhů jsme se nečekaně pro nás, staly MISTRY ČR :-)
Nesmírná radost ,když vám hraje státní hymna......Nikdy jsem nic tak emotivního  nezažila.
Děkujeme DDM Astra za možnosti tréninku v kynologickém kroužku,za poskytnutí kvalitního zázemí pro psovody i pejsky. Je nám ctí je reprezentovat na tak významné akci. Kateřina Vranová

Zpět