Pozvánky na dubnové akce

Vážení rodiče, milí účastníci,

druhá polovina dubna je plná zajímavých akcí, na které vás srdečně zveme:

1. Otevřená taneční lekce | 21. dubna | ul. Osvoboditelů, 120 Kč
První ze série otevřených tanečních lekcí proběhne už v pátek 21. dubna v prostorách na ulici Osvoboditelů. Pokud vás zajímá práce s emocemi a máte blízko street dance, jste srdečně zváni. Aktivita je vhodná pro děti starší 12 let, ale i týmy rodičů s dětmi. Těší se lektorka Valérie.
  1. Otevřená taneční lekce | 28. dubna | ul. Osvoboditelů, 100 Kč
Druhá ze série otevřených tanečních lekcí cílí na nový trend, který je oblíbený zvlášť mezi dospívajícími. Čím dál populárnější K-pop styl představí lektorka Markéta. Tu budete moct potkat i na tanečním příměstském táboře pro děti starší 10 let.
  1. Vláčková sobota | 29. dubna | Tyršovo nábřeží, 50 Kč
Oblíbená akce pro rodiny s dětmi proběhne v prostorách Astry na Tyršově nábřeží. Vítáni jsou malí i velcí milovníci vláčků. Oddělení techniky pracuje na novinkách, takže se můžete těšit na překvapení.
  1.  Pohádkový les | 29. dubna | lesopark na Podlesí, 100 Kč
Třináctý ročník akce pro rodiny s dětmi proběhne v lesoparku na Podlesí ve Zlíně. Honbu za pokladem odstartujeme ve 13.00 hodin. Děti se mohou těšit na logická, postřehová, konstruktivní a další aktivity na stanovištích. Trasa není vhodná pro kočárky, z důvodu bezpečnosti na trasu nepustíme psy. Budeme se těšit!

V průběhu května zveřejníme na webu další taneční a fitness lekce pro veřejnost, ale i spoustu dalších akcí, na které se už moc těšíme.

Aktuálně hlásíme volná místa na turistickém táboře, tanečním táboře, hudebním táboře Ať žijí duchové, kynologické tábory zaměřené na agility, badmintonové campy, sebeobrana, výtvarný tábor, robotika.

Děkujeme, že jste zprávu dočetli až sem.

Za tým pedagogů
Ivana Vladíková