Festivalová vesnička

FILMOVÝ FESTIVAL

V první polovině září probíhal ve Zlíně mezinárodní festival filmů pro děti a mládež. Tým pracovníků z DDM Astra zajišťoval první tři dny rozsáhlou část festivalové vesničky v parku Komenského.

Letošní ročník pro nás byl výzvou: literatura ve filmu. Vybrali jsme si takové téma, které bylo nevšední a poučné pro všechny věkové kategorie. Jules Verne v kombinaci s úžasnou prací Karla Zemana nás inspirovali natolik, že v parku Komenského vznikla tajemná ponorka, hlučné Ocelové město, altánem se proháněl Orient Express a kdo chtěl, mohl si vyskočit do vesmíru.
Nesmíme zapomenou na úžasné Rarášky a taneční skupinu Bilberries, kteří se představili na pódiu v rámci pódiových vystoupení na náměstí Míru.

Počasí nám maximálně přálo, stejně tak Vaše přízeň. Díky, že jste se za námi zastavili a těšíme se při další příležitosti.

1) FESTIVALOVÉ OZVĚNY, ČÁST I

2) FESTIVALOVÉ OZVĚNY, ČÁST II