Ples princezen

I v roce 2023 se na vás opět těšíme s oblíbenou akcí pro rodiny s dětmi, která nese název Ples princezen.
Jak je jistě všem známo, ples bez princů by nebyl tím správným plesem, a proto se kromě princezen těšíme i na všechny malé prince. Letošní ples se ponese v duchu Víl a skřítků.

Akce se uskuteční v neděli 5. února 2023 v prostorách budovy DDM Astra Zlín, na ulici Kotěrova 4395. Parkování doporučujeme na velkém parkovišti Březnická, které je vzdáleno asi 400 m. Příjezd trolejbusy č. 4 (z horní strany) nebo č. 2, 6, 10 (ze spodní strany).

Všechny princezny i princové se mohou těšit na tvořivou dílničku, malování na ruku/obliček, fotokoutek a samozřejmě skvělou diskotéku s DJ.

Budeme rádi, pokud nám dáte vědět třeba na facebooku nebo instagramu, že se akce zúčastníte.
Bližší informace vám poskytne H. Hrbáčková na tel.: 778 099 188 nebo na h.hrbackova@ddmastra.cz.

• Kód

• Název

Ples princezen

• Termín konání