Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Březnové tvoření v Dětském domově

31.03.2017 Tvořivé dílničky v DD

V březnovém období jsme opět několikrát navštívili děti v dětském domově ve Zlíně.
S radostí se modelovalo z keramické hlíny. Jednalo se především o Velikonoční tématiku vykrajovátek a plošných reliéfů. Děti s úsměvem tvořily 3D tropické ptáčky či Velikonoční slepičky dle vlastní fantazie.
Poslední návštěva v tomto jarním období nás díky krásnému teplému počasí inspirovala jít vytvářet ven na zahradu, kde si děti vyrobily kuřátka z terakotových květináčků.
Všichni jsme si společné chvíle užili a již teď se těšíme na další setkání. 
Mrkněte s námi na malou ukázku povedených artefaktů :-).
Přejeme Krásné a slunné Velikonoce! M. Vanďurková.