20.06.2018 LÉTO JE TADY!

Vážení rodiče, milí účastníci kroužků, děkujeme Vám, že jste s námi strávili uplynulý školní rok. Věříme, že jste si odnesli spoustu skvělých zážitků, získali jste nové kamarády a naučili se něco nového. V následujících dvou měsících se na Vás těšíme na letních příměstských táborech, na některé z nich je stále možné se hlásit. Nabídku kroužků na nový školní rok pečlivě připravujeme, určitě se máte na co těšit. Slunečné a pohodové léto přejí pracovníci DDM Astra Zlín.

14 Cesta do pravěku

Příměstský tábor Cesta do pravěku pro děti od 7 - 14 let. Vydáme se po stopách historie člověka a všeho dalšího živého. Zkusíme si, jaké to bylo v době, kdy člověku musela vystačit k přežití jen příroda. Navštívíme DinoPark ve Vyškově, postavíme si přístřeší v lese, zkusíme vymyslet recept na oběd bez vaření a vyrobíme si pravěký nástroj. Kromě toho nás čeká spousta legrace, her, kvízů a sportovních aktivit. Cena zahrnuje: svačinky, oběd, pitný režim, jízdné a vstupné, materiál k tvoření. Informační schůzka k táboru proběhne 13. 6. 2018 v 17,00 hod. v DDM Astra na ulici Družstevní (JS) v klubovně.

Vedoucí tábora: Erika Nedomová, tel.: 608 995 520, email: e.nedomova@ddmastra.cz

Kód 172014
Název 14 Cesta do pravěku
Termín konání 30.07.2018 00:00 - 03.08.2018 00:00