Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Mistrovství Moravy ve street dance

11.05.2019
CZECH DANCE TOUR PROSTĚJOV

V neděli, 5. května, probíhalo v Prostějově mistrovství Moravy v rámci taneční soutěže Czech Dance Tour: roztančíme Česko. Soutěžili jsme v disciplíně hobby street dance junioři.
Naše starší děvčata ze skupiny Bilberries se sem probojovala po regionálním kole v Brně, kde se umístila na 3. místě z osmi. V Prostějově to však bylo jiné, náročnější. V kategorii bojovalo o postup na mistrovství České republiky celkem devět týmů a nám chyběly tři tanečnice. Nervozita čišela z každé členky skupiny, ale i z lektorů. Klepali se i naši malí plyšoví maskoti. Porota zamíchala kartami, protože ani na pořadí skupin z Brna se nedalo spoléhat. Zadařilo se. Naše bojovnice se umístily na 6. místě z devítí a tím si vybojovaly postup na mistrovství České republiky, které proběhne 26. května v Praze.

Pokud se děvčata rozhodnou zúčastnit, budeme jim držet pěsti!

Iva, Markéta a Ondra


Kompletní foto ve fotogalerii.