Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Taneční soutěž Fren Dance

10.05.2019
TANEČNÍ SOUTĚŽ FREN DANCE
 

V sobotu, 4. května 2019, jsme se se všemi tanečními týmy vydaly na Fren Dance. Taneční soutěž organizovalo místní Centrum volného času s příhodným názvem - Astra. :) Akce byla malá a milá, přesto jsme se setkaly s velkou konkurencí. Taneční soutěže jsme se zúčastnily s celkem šesti choreografiemi, ve kterých se prostřídalo 32 tanečnic ve věku od 5 do 18ti let. Bojovaly jsme statečně, a proto jsme si mohly odvézt tři umístění a jedno bramborové, čtvrté místo.
 
* Mažoretky - 2. místo - One Kiss
* Bilberries Gang - 2. místo - Another Way
* Bilberries Gang - 2. místo - Oldschool Revolution
* Mini mažoretky - 4. místo - Little Ladies
 
Gratulujeme nejen tanečnicím, ale i trenérkám ke krásným výkonům. <3 Kompletní fotogalerii najdete v sekci "fotogalerie" a video shot z akce hledejte na Facebooku.

 
Iva, Markéta, Lucka a Kajda