Novinky

11.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

interního pedagoga na HPP, s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny a Školního asistenta na DPČ od 1.7.2019. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

29.04.2019 INFORMACE K UZAVÍRCE OD 2. 5. 2019

V souvislosti s uzavírkou od 2. 5. 2019 není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Pěší přístup po chodníku je k dispozici ze všech stran. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Kroužky na budově DDM budou probíhat bez omezení do konce května.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Taneční soutěž v Litovli

30.04.2019
TANEČNÍ SOUTĚŽ LITOVEL

V sobotu, 27. dubna 2019, jsme se s tanečními skupinami Bilberries mladší, Bilberries starší a mažoretky zúčastnili nepostupové taneční soutěže, kterou organizoval DDM Litovel.
Taneční týmy se představily s celkem pěti choreografiemi, přičemž tři z nich se umístily na bedně:

  • Mažoretky - choreo One Kiss - disciplína mažoretky - 3. místo
  • Bilberries mladší - choreo Lucky Rainbow - disciplína zumba - 3. místo
  • Bilberries Gang - choreo Another Way - disciplína zumba - 2. místo
Velkým překvapením pro všechny zúčastněné byl neúspěch nejstarších děvčat, která se svojí choreografií Red Code předvedla fantastický výkon, jež dosud neprohrál jedinou soutěž a dokonce si vybojoval postup na mistrovství Moravy v rámci Czech Dance Tour v hobby úrovni. 

Gratulujeme děvčatům k fantastickým výkonům a držíme pěsti na příští akci.

Iva, Markéta, Lucka
trenérky