Novinky

11.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

interního pedagoga na HPP, s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny a Školního asistenta na DPČ od 1.7.2019. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

29.04.2019 INFORMACE K UZAVÍRCE OD 2. 5. 2019

V souvislosti s uzavírkou od 2. 5. 2019 není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Pěší přístup po chodníku je k dispozici ze všech stran. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Kroužky na budově DDM budou probíhat bez omezení do konce května.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Taneční klání v Orlové

14.04.2019
TANEČNÍ KLÁNÍ V ORLOVÉ

Dnes se naše taneční týmy zúčastnily nepostupové taneční soutěže v Orlové, kterou pořádalo místní DDM. Soutěžili jsme celkem se třemi choreografiemi a jako vždy jsme ze sebe vydali to nejlepší. Byli jsme však postaveni před výrazně silnější a pokročilé soupeře (míchání hobby a CDO týmů). Motivací pro účast v příštím roce by nám mohla být kvalitní organizační úroveň akce a přátelské prostředí, ale tyto aspekty soutěž bohužel neprovází. Dokonce z úst domácí trenérky mažoretek zazněla k našim nejmladším tanečnicím, mažoretkám, věta - musíte se víc snažit. Ať už byla myšlena jakkoliv, nebyla ani motivační, ani profesionální. Děkujeme za dnešní zkušenost, ale v příštím roce se nejspíše vydáme jinam.

Iva Vladíková