Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Taneční klání v Orlové

14.04.2019
TANEČNÍ KLÁNÍ V ORLOVÉ

Dnes se naše taneční týmy zúčastnily nepostupové taneční soutěže v Orlové, kterou pořádalo místní DDM. Soutěžili jsme celkem se třemi choreografiemi a jako vždy jsme ze sebe vydali to nejlepší. Byli jsme však postaveni před výrazně silnější a pokročilé soupeře (míchání hobby a CDO týmů). Motivací pro účast v příštím roce by nám mohla být kvalitní organizační úroveň akce a přátelské prostředí, ale tyto aspekty soutěž bohužel neprovází. Dokonce z úst domácí trenérky mažoretek zazněla k našim nejmladším tanečnicím, mažoretkám, věta - musíte se víc snažit. Ať už byla myšlena jakkoliv, nebyla ani motivační, ani profesionální. Děkujeme za dnešní zkušenost, ale v příštím roce se nejspíše vydáme jinam.

Iva Vladíková