Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Taneční skupina bodovala v Brně

08.04.2019


TANEČNÍ SKUPINA BILBERRIES BODOVALA V BRNĚ

V neděli, 7. dubna 2019, vyrazily naše taneční týmy do boje na soutěž Czech Dance Tour v Brně. Mladším děvčatům ze skupiny Bilberries se tentokrát nezadařilo. Jejich hip-hop zumbová choreografie v disciplíně street nezabodovala. Starším slečnám se naopak v disciplíně street dance podařilo vybojovat 3. místo z osmi choreografií, což je velký úspěch. Děvčata si vytancovala poustup do dalšího kola, které proběhne v květnu.


Být porotcem na taneční soutěži není lehké. Každý porotce boduje podle svých dovedností, zkušeností z předchozích porotcování, také systémy bodování se soutěž od soutěže liší. Někde porota hodnotí předem daná kritéria, jinde se používá skautingový systém. Není tak vyloučeno, že tým, který na jedné soutěži skončí poslední, nevyhraje o týden později.

Proto ze srdce gratulujeme oběma týmům, protože výkony skupin byly výborné a držíme pěsti zase za týden!

Iva a Markéta
trenérky skupiny

CELOU CHOREOGRAFII Red Code si můžete prohlédnout ZDE.
CELOU CHOREOGRAFII Lucky Rainbow si můžete prohlédnout ZDE.

Kompletní
foto ve fotogalerii.