Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

TanceR Cup se blíží!

20.03.2019
TANCER CUP JE TADY!

Příští sobotu, 30. března 2019, proběhne na sportovní hale Euronics ve Zlíně v pořadí 11. ročník taneční soutěže TanceR Cup. Na její přípravě se podílí tým několika pracovníků, přičemž jádro už několik let tvoří tým čtyř slečen, pro které je příprava taneční soutěže radostí i starostí. Přípravný tým je ale mnohem větší, zahrnuje dalších několik pracovníků, kteří pečlivě připravují všechny podklady pro zdárné konání akce. Na místě pak bude na 40 pracovníků.
TanceR Cup se průběžně připravuje od podzimu, ale největší nápor pracovníci zažívají dva týdny před samotnou akcí, kdy trenéři píšou a volají, chtějí upravovat harmonogramy a provádět změny v počtech přihlášených.
V letošním roce dorazilo rekordní množstí choreografií, přijalo se celkem 142 přihlášek. Překvapením však je, že přihlášky chodí stále, každý den dvě až čtyři, ale už je odmítáme. Kdybychom je všechny přijali, měli bychom zaplněnou půlku další haly. Diváci budou mít rozhodně o co stát. Letos nejsilnější disciplínu budou představovat street dance, orientální tance a show dance. Dorazí týmy z celé České a Slovenské republiky - od Kolína, Znojma, Orlové až po Skalicu, Trenčín, Bratislavu.

Abychom uspokojili rostoucí nároky tanečních skupin na pohodlí, odměny, zázemí a jiné, musíme každoročně spolupracovat s množstvím institucí. Mezi hlavní donátory patří Enapo, cukrárna DINO, pekařství Kolář, Dudr Tool's, McDonald's, Golden Apple Cinema, obchodek Pedro ve Zlíně, květinářství Charlotte a další.

Novinky, které letos čekají tanečníky? Povedl se nám domluvit nový fotokoutek i s profesionálními fotografy. Tanečníci si budou moct fotografii nechat vytisknout za 50 Kč přímo na místě. Nový bude i taneční prostor, který ohraničíme čtyřmi světelnými sloupy s rampami a černou stěnou za tanečníky. Změnili jsme také systém odměňování. O tom však více v propozicích.

Těšíme se na všechny pravidelné i nové účastníky, už za pár dnů!

Iva Vladíková
za organizační tým soutěže