Novinky

11.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

interního pedagoga na HPP, s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny a Školního asistenta na DPČ od 1.7.2019. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

29.04.2019 INFORMACE K UZAVÍRCE OD 2. 5. 2019

V souvislosti s uzavírkou od 2. 5. 2019 není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Pěší přístup po chodníku je k dispozici ze všech stran. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Kroužky na budově DDM budou probíhat bez omezení do konce května.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Přihlašování na léto

19.03.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY

Vážení rodiče, milé děti,

Vás zájem o naše letní příměstské tábory nás moc těší. Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku čítající 30 různých táborových zaměření. Už v tuto chvíli jsou některé tábory zcela obsazeny, jiné zatím stále čekají, až zaujmou ty správné děti. :)

Stále se můžete hlásit na technické tábory (mladý technik-modelář, média a youtube); výtvarný tábor; badmintonové tábory; všeobecné akční tábory; rybářský tábor nebo záchranářský. Na své si přijdou také děti, které se chtějí věnovat angličtině nebo tvoření s legem.

Budeme se těšit na všechny zvídavé děti už za pár měsíců!


Za tým pracovníků DDM Astra Zlín, Iva Vladíková