Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Přihlašování na léto

19.03.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBORY

Vážení rodiče, milé děti,

Vás zájem o naše letní příměstské tábory nás moc těší. Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku čítající 30 různých táborových zaměření. Už v tuto chvíli jsou některé tábory zcela obsazeny, jiné zatím stále čekají, až zaujmou ty správné děti. :)

Stále se můžete hlásit na technické tábory (mladý technik-modelář, média a youtube); výtvarný tábor; badmintonové tábory; všeobecné akční tábory; rybářský tábor nebo záchranářský. Na své si přijdou také děti, které se chtějí věnovat angličtině nebo tvoření s legem.

Budeme se těšit na všechny zvídavé děti už za pár měsíců!


Za tým pracovníků DDM Astra Zlín, Iva Vladíková