Novinky

11.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

interního pedagoga na HPP, s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny a Školního asistenta na DPČ od 1.7.2019. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

29.04.2019 INFORMACE K UZAVÍRCE OD 2. 5. 2019

V souvislosti s uzavírkou od 2. 5. 2019 není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Pěší přístup po chodníku je k dispozici ze všech stran. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Kroužky na budově DDM budou probíhat bez omezení do konce května.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Mini soustředění pohybových kroužků

19.03.2019
MINI SOUSTŘEDĚNÍ

Soboty 9. března, 16. března a 23. března se nesou v duchu malých soustředění pro děti zájmových kroužků, které probíhají pod oddělením Tanečních a pohybových aktivit. Soustředění se účastní děti z kroužků Bilberries mladší a starší, Mini mažoretky, Mažoretky, Trampolínky s Janou a Trampolínky s Peťou, Jóga s Eliškou pro děti a Moderní gymnastika.
Každý tým dostal svůj kousek času, ve kterém cvičil, ladil kostýmy, trénoval úsměv nebo jen trénoval pohybový rozsah a relaxoval. 

Trampolínové tymy, mažoretkové kroužky a taneční skupina Bilberries se v brzké době zúčastní taneční soutěže, takže dětem držíe pěsti a přejeme mnoho úspěchů!

Iva Vladíková