Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Mini soustředění pohybových kroužků

19.03.2019
MINI SOUSTŘEDĚNÍ

Soboty 9. března, 16. března a 23. března se nesou v duchu malých soustředění pro děti zájmových kroužků, které probíhají pod oddělením Tanečních a pohybových aktivit. Soustředění se účastní děti z kroužků Bilberries mladší a starší, Mini mažoretky, Mažoretky, Trampolínky s Janou a Trampolínky s Peťou, Jóga s Eliškou pro děti a Moderní gymnastika.
Každý tým dostal svůj kousek času, ve kterém cvičil, ladil kostýmy, trénoval úsměv nebo jen trénoval pohybový rozsah a relaxoval. 

Trampolínové tymy, mažoretkové kroužky a taneční skupina Bilberries se v brzké době zúčastní taneční soutěže, takže dětem držíe pěsti a přejeme mnoho úspěchů!

Iva Vladíková