Novinky

19.08.2019 ZÁPIS DO KROUŽKŮ

ZÁPIS DO KROUŽKŮ ZAHÁJEN. Nabídku kroužků naleznete v sekci KROUŽKY.

29.07.2019 POZOR !!! změna času konání kroužků ROBOTIKA

Z FAI-UTB nám došla zpráva se změnou času konání kroužků Robotika I a II. Kroužky ve středu i čtvrtek budou začínat v 16:00 a končit v 17:30. Marián Greš - vedoucí oddělení techniky

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme interního pedagoga. Podmínkou je orientace na přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Přihlašování na tábory spuštěno!

03.03.2019
LETNÍ PRÁZDNINY 2019

S nápady na letní prázdniny jsme nešetřili. Sbírali jsme také náměty od Vás, a když jsme všechno zkombinovali, vznikla nabídka 31 příměstských táborů. Dva tábory jsou organizovány pro Krajskou nemocnici, zbývajících 29 táborů čeká na táborníky z celého Zlína a okolí.
Přihlašování bylo spuštěno 25. února a už teď jsou některé tábory plné. Hlásit se můžete prostřednictvím našich webových stránek. V případě dotazů nebo problémů s přihlášením se, prosím, vždy obracejte na pedagoga uvedeného v kontaktech.

Vybírat můžete z kynologických táborů, sportovních, výtvarných, tanečních, cyklo, badmintonových i herních. Pro holky a kluky, kteří nejsou vyhranění žádným směrem, a přesto si chtějí užít léto, jsme připravili také akční tábory, kde je pestrý program ve smyslu "od každého něco". 

Budeme se na Vás těšit! Pro nabídku táborů klikněte na odkaz:

http://www.ddmastra.cz/taboryIva Vladíková