Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

TRAMPOLÍNY pro dospělé

12.02.2019
TRAMPOLÍNY - JUMPING

Cvičení na trampolínkách je v současné době velmi populární aerobní cvičení. Díky tomu, že při skákání na trampolínce nedochází k tvrdým nárazům, je toto cvičení bezpečné pro Vaše klouby. To ale není jediný zdravotní benefit cvičení na trampolínkách! Toto cvičení také posílí Váš kardiovaskulární systém, zvýší Vaši odolnost a také si při něm zlepšíte stabilitu a koordinaci pohybů. 

Cvičí se na hudbu, která Vás nakopne a choreografie jsou jednudché, efektivní a především velice zábavné :).

Přidejte se k nám hned v pondělí 18.2. od 18:00 do 19:00 hodin na ulici Osvoboditelů.

Těší se na Vás lektorka Eliška!