12.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Ve čtvrtek, 18. dubna, se kroužky realizované DDM Astra nekonají. Stejně tak o státních svátcích. 19.4. a 22.4. Na všechny se zase těšíme od úterka 23. dubna. Užijte si volné dny!

11.02.2019 HLEDÁME PEDAGOGA

Hledáme nového člena týmu na HPP s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí vyzkoušet nové věci a realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

Výstava v Baťově institutu

09.01.2019
Výtvarné a keramické kroužky pro děti mají na Astře své stálé místo a taky se těší neutuchajícímu zájmu dětí. Na této výstavě jsme ale také vystavili práce dospělých v kroužku Keramika a Art klub. Keramici vystavili drobnější výrobky, kachlíky a nástěnné obrázky. V kroužku Art klub se pochlubili prvními pokusy technikou airbrush, olejomalbou na plátně a linorytem. Výstava proběhla od 3.12. do 17.12. 2018. Všem vystavujícím děkujeme za zapůjčení dílek.