21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Výstava v Baťově institutu

09.01.2019
Výtvarné a keramické kroužky pro děti mají na Astře své stálé místo a taky se těší neutuchajícímu zájmu dětí. Na této výstavě jsme ale také vystavili práce dospělých v kroužku Keramika a Art klub. Keramici vystavili drobnější výrobky, kachlíky a nástěnné obrázky. V kroužku Art klub se pochlubili prvními pokusy technikou airbrush, olejomalbou na plátně a linorytem. Výstava proběhla od 3.12. do 17.12. 2018. Všem vystavujícím děkujeme za zapůjčení dílek.