Novinky

12.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Ve čtvrtek, 18. dubna, se kroužky realizované DDM Astra nekonají. Stejně tak o státních svátcích. 19.4. a 22.4. Na všechny se zase těšíme od úterka 23. dubna. Užijte si volné dny!

11.02.2019 HLEDÁME PEDAGOGA

Hledáme nového člena týmu na HPP s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí vyzkoušet nové věci a realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

Šťastné a veselé!

22.12.2018
ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

Krásné Vánoce a úspěšný vstup do nového roku Vám přejí pracovníci DDM Astra Zlín, děti z našich kroužků, ale i zvířátka z Malé ZOO na Jižních Svazích.

 

V minulém týdnu jsme kroužky postupně zakončovali. Do spousty z nich přišla méně, než polovina účastníků z důvodu vysoké nemocnosti, a tak probíhaly vánočně laděné hodiny, v některých hudebních a tanečních kroužcích se konaly také besídky pro rodiče.

Do nového roku Vám přejeme 365 dnů klidu, hodně pohody a žádné nehody, mnoho osobních i pracovních úspěchů a také zdraví, které je k nezaplacení. Děkujeme, že zůstáváte s námi a těšíme se na další dobrodružství, která nám rok 2019 přinese.

Za kolektiv pracovníků DDM Astra Zlín,

Iva Vladíková
Odd. tanečních a pohybových aktivit