Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Šťastné a veselé!

22.12.2018
ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

Krásné Vánoce a úspěšný vstup do nového roku Vám přejí pracovníci DDM Astra Zlín, děti z našich kroužků, ale i zvířátka z Malé ZOO na Jižních Svazích.

 

V minulém týdnu jsme kroužky postupně zakončovali. Do spousty z nich přišla méně, než polovina účastníků z důvodu vysoké nemocnosti, a tak probíhaly vánočně laděné hodiny, v některých hudebních a tanečních kroužcích se konaly také besídky pro rodiče.

Do nového roku Vám přejeme 365 dnů klidu, hodně pohody a žádné nehody, mnoho osobních i pracovních úspěchů a také zdraví, které je k nezaplacení. Děkujeme, že zůstáváte s námi a těšíme se na další dobrodružství, která nám rok 2019 přinese.

Za kolektiv pracovníků DDM Astra Zlín,

Iva Vladíková
Odd. tanečních a pohybových aktivit