Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Šťastné a veselé!

22.12.2018
ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

Krásné Vánoce a úspěšný vstup do nového roku Vám přejí pracovníci DDM Astra Zlín, děti z našich kroužků, ale i zvířátka z Malé ZOO na Jižních Svazích.

 

V minulém týdnu jsme kroužky postupně zakončovali. Do spousty z nich přišla méně, než polovina účastníků z důvodu vysoké nemocnosti, a tak probíhaly vánočně laděné hodiny, v některých hudebních a tanečních kroužcích se konaly také besídky pro rodiče.

Do nového roku Vám přejeme 365 dnů klidu, hodně pohody a žádné nehody, mnoho osobních i pracovních úspěchů a také zdraví, které je k nezaplacení. Děkujeme, že zůstáváte s námi a těšíme se na další dobrodružství, která nám rok 2019 přinese.

Za kolektiv pracovníků DDM Astra Zlín,

Iva Vladíková
Odd. tanečních a pohybových aktivit