Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Výsledky soutěže Strašidla s životopisem

12.12.2018
VÝSLEDKY SOUTĚŽE STRAŠIDLA S ŽIVOTOPISEM

Během celého měsíce října jste k nám do Astry nosili krásná a děsivá strašidla ze všech koutů Zlínského kraje. Strašidel k nám dorazilo tolik, že se nám nevešla jen do jedné budovy, ale zaplnili jsme jimi hned všechny naše tři budovy! V průběhu celého listopadu jste si strašidla mohli prohlédnout a hlasovat, pro to, které Vás zaujalo nejvíce. 

Na budově na Tyršově nábřeží jste mohli vidět celkem 61 strašidel a to z následujících škol: ZŠ Racková, ZŠ Dřevnická, ZŠ Všemina, ZŠ Štípa, 9. ZŠ, 1. ZŠ a speciální škola Lazy. Na budově na ulici Družstevní bylo vystaveno 39 strašidel a to ze ZŠ Štípa a ZŠ Halenkovice. Na ulici Osvoboditelů jsme pak vystavili 41 strašidel, která byla vytvořena v rámci naší Strašidelné pyžamové párty a kroužku Štěteček a pastelka. Tyto strašidla jsou však bez životopisu, proto jsme je hodnotili zvlášť. 

Celkem k nám tedy dorazilo krásných 141 strašidel, za což moc děkujeme! Ocenění dostanou celkem 4 strašidla. Za každou budovu bude oceňěno jedno strašidlo, které bylo vybráno pomocí hlasování veřejností na jednotlivých budovách, a jedno strašidlo jsme se rozhodli ocenit za pracovníky DDM Astra Zlín. 

Tyršovo nábřeží - Pizizubka Hlavatá od Adriany Polanské z 1. ZŠ
Družstevní - Lesní strašidlo MOMO ze ZŠ Halenkovice
Osvoboditelů - Viktorie Chalupová ze Strašidelné pyžamové párty
Za tým pracovníků DDM Astra Zlín Lazůn a Duběna ze speciální školy Lazy.


Všem vítězným strašidlům moc gratulujeme a Vy, kterým se tentokrát nepodařilo vyhrát, nezoufejte! Konkurence byla opravdu veliká a soutež to nebyla rozhodně první ani poslední!

Ceny i svá strašidla si můžete vyzvedávat od pátku 14. 12. do čtvrtka 20. 12. na budově na Tyršově nábřeží. Pokud se Vám to v tomto termínu nehodí, tak nás kontaktujte na e-mail osvoboditelu@ddmastra.cz a domluvíme se individuálně.

Eliška Uhrovičová, DDM Astra