Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

I letos jsme se zúčastnili charitativního projektu

11.12.2018
I LETOS JSME SE ZÚASTNILI CHARITATIVNÍHO PROJEKTU
 
V sobotu, 1. 12. 2018, jsme se zúčastnili čtvrtého ročníku úspěšné akce Neo Cup, která se letos poprvé konala v městské sportovní hale v Otrokovicích. Celou akci hodnotíme jako velmi vydařenou. Sešla se milá komunita lidí s cílem pomoci předčasně narozeným dětem a na atmosféře celého dne to šlo velmi znát. V našem koutku si děti mohly vyzkoušet lekci trampolínek s naší lektorkou Janou, pohrát si s králíkem, morčátky a vyzkoušet si kvízy s tématikou zvířat, také si vyrobit vánoční přáníčko či andílka na kolíčku nebo sponce. Na trampolínky se stála řada a všichni byli nadšení především z naší energické lektorky Jany, jejíž lekce jsou vždy nejdříve obsazené. Koutek se zvířátky se také velmi líbil a děti i jejich rodiče se rádi pomazlili s našimi zvířátky a potrénovali hlavu při luštění kvízů. Vánoční dílničku pak děti s radostí využily, aby vyrobily dárečky pro své nejbližší.

Těšíme se zase za rok!
 
Eliška Uhrovičová
DDM Astra Zlín