Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

I letos jsme se zúčastnili charitativního projektu

11.12.2018
I LETOS JSME SE ZÚASTNILI CHARITATIVNÍHO PROJEKTU
 
V sobotu, 1. 12. 2018, jsme se zúčastnili čtvrtého ročníku úspěšné akce Neo Cup, která se letos poprvé konala v městské sportovní hale v Otrokovicích. Celou akci hodnotíme jako velmi vydařenou. Sešla se milá komunita lidí s cílem pomoci předčasně narozeným dětem a na atmosféře celého dne to šlo velmi znát. V našem koutku si děti mohly vyzkoušet lekci trampolínek s naší lektorkou Janou, pohrát si s králíkem, morčátky a vyzkoušet si kvízy s tématikou zvířat, také si vyrobit vánoční přáníčko či andílka na kolíčku nebo sponce. Na trampolínky se stála řada a všichni byli nadšení především z naší energické lektorky Jany, jejíž lekce jsou vždy nejdříve obsazené. Koutek se zvířátky se také velmi líbil a děti i jejich rodiče se rádi pomazlili s našimi zvířátky a potrénovali hlavu při luštění kvízů. Vánoční dílničku pak děti s radostí využily, aby vyrobily dárečky pro své nejbližší.

Těšíme se zase za rok!
 
Eliška Uhrovičová
DDM Astra Zlín