Novinky

12.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Ve čtvrtek, 18. dubna, se kroužky realizované DDM Astra nekonají. Stejně tak o státních svátcích. 19.4. a 22.4. Na všechny se zase těšíme od úterka 23. dubna. Užijte si volné dny!

11.02.2019 HLEDÁME PEDAGOGA

Hledáme nového člena týmu na HPP s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí vyzkoušet nové věci a realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

I letos jsme se zúčastnili charitativního projektu

11.12.2018
I LETOS JSME SE ZÚASTNILI CHARITATIVNÍHO PROJEKTU
 
V sobotu, 1. 12. 2018, jsme se zúčastnili čtvrtého ročníku úspěšné akce Neo Cup, která se letos poprvé konala v městské sportovní hale v Otrokovicích. Celou akci hodnotíme jako velmi vydařenou. Sešla se milá komunita lidí s cílem pomoci předčasně narozeným dětem a na atmosféře celého dne to šlo velmi znát. V našem koutku si děti mohly vyzkoušet lekci trampolínek s naší lektorkou Janou, pohrát si s králíkem, morčátky a vyzkoušet si kvízy s tématikou zvířat, také si vyrobit vánoční přáníčko či andílka na kolíčku nebo sponce. Na trampolínky se stála řada a všichni byli nadšení především z naší energické lektorky Jany, jejíž lekce jsou vždy nejdříve obsazené. Koutek se zvířátky se také velmi líbil a děti i jejich rodiče se rádi pomazlili s našimi zvířátky a potrénovali hlavu při luštění kvízů. Vánoční dílničku pak děti s radostí využily, aby vyrobily dárečky pro své nejbližší.

Těšíme se zase za rok!
 
Eliška Uhrovičová
DDM Astra Zlín