Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Mikulášský turnaj v NHL19 na PS4

05.12.2018 NHL OPĚT VE ZLÍNĚ...

Ve středu 5. prosince se na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně odehrál již 16. ročník Mikulášského turnaje v NHL, ve hře NHL 19 pro herní konzoli Playstation 4, kterou pro žáky regionu Zlína uspořádal Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín, příspěvková organizace.

V prostorách tiskového střediska Zimního stadionu Luďka Čajky se sešlo 18 hráčů, aby si mezi sebou ve dvoučlenných družstvech zasoutěžili o putovní pohár DDM ASTRA Zlín i jiné hodnotné ceny. Hokejový turnaj se souběžně odehrával na dvou herních konzolích PS4. Patronem soutěže byl hokejový klub PSG Berani Zlín. Turnaj jako již každoročně poctili svou návštěvou hokejisté z A týmu PSG Berani Zlín Daniel Gazda a Jakub Sedláček. Hráči uspořádali autogramiádu pro všechny zúčastněné a předali ceny vítězným týmům turnaje.
 
Výsledková listina turnaje:
1. místo – SJS | Lukáš Keřt, Jan Antonín Jurášek | 3. ZŠ Zlín, ZŠ Mysločovice
2. místo – WSH | Petr Vidlář, Marek Rafaj | 11. ZŠ Zlín, 8. ZŠ Zlín  
3. místo – NJD | Ondřej Tomek, Oldřich Bár | 8. ZŠ Zlín, 11. ZŠ Zlín
Nejlepším střelcem turnaje s počtem 14 vstřelených branek se stal Petr Vidlář z týmu WSH
Vítězný tým SJS převzal putovní pohár DDM ASTRA Zlín
 
Letošní Mikulášský turnaj v NHL navštívilo 40 účastníků, kteří přispěli ke sportovní atmosféře této tradiční předvánoční akce. Turnaj pro žáky připravili pracovníci DDM ASTRA Zlín, Milan Rábek, Martin Řezníček a Michal Polášek. Za poskytnutí prostor tiskového střediska ZSLČ a zajištění cen
i autogramiády hráčů, patří poděkování Liboru Kožíkovi, marketingovému manažerovi klubu PSG Berani Zlín. Podle slov organizátorů se za rok jistě opět sejdeme...!
 
Fotky - Fotogalerie DDM ASTRA Zlín

http://www.ddmastra.cz/fotogalerie/283-2018-12-mikulassky-turnaj-v-nhl-19-na-ps4-ts-zslc

Fotogalerii z akce na Rajčeti...
https://www.rajce.net/a15710566