21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Interaktivní výstava tvoření

19.11.2018
Už V. ročník výstavy proběhl 16. - 18. 11. v Březolupech. Letos byla výstava zaměřena na práce dětí z výtvarných kroužků a jejich šikovných maminek. Přímo na výstavě si celé rodiny mohly vyrobit jednoduché dárečky, vánoční ozdoby na stromeček nebo výzdobu pokojíčku a společně si užít hezké odpoledne. Atmosféra byla uvolněná, provoněná punčem a v sychravém počasí to byla krásná a klidná oáza.