11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Hrátky se strašidly

12.11.2018
HRÁTKY SE STRAŠIDLY

V letošním roce poprvé jsme se rozhodli uspořádat v parku Komenského akci s názvem Hrátky se strašidly. Akce byla cílená na děti, které jsou bojácné, lekavé a plaché. Na celkem šesti kontaktních stanovištích se děti mohly setkat se žralokem a žraločími strážci, se kterými si zahráli fotbal; s mořskými pannami, kterým přes mořské vlny přenášely perly; pirátkami, které musely obehrát, aby získaly razítko na soutěžní kartičku. Spolu s vodníkem si děti zahrály ping pong, u trollů válely slalomem obří míč a v pekle, kde nebylo vidět na krok, zase házely míčem nebo skákaly v pytli. O zábavu nebyla nouze. Za šest získaných razítek pak mohly děti směnit kartičku za diplom a sladkou odměnu.

Jsme příjemně překvapeni, s jakým zájmem se tato akce setkala. Park, osvětlený lucerničkami a svítícími lightsticky, si přišlo užít 656 dětí a rodičů. Věříme, že si své fanoušky našla a těšíme se na příští rok.