Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Stezka odvahy Halloweenským lesem

12.11.2018
STEZKA ODVAHY HALLOWEENSKÝM LESEM

Desátý ročník akce určené všem dětem a dospělým, kteří se (ne)bojí, si přišlo v sobotu, 3. listopadu 2018, vychutnat do lesoparku na Podlesí ve Zlíně celkem 891 účastníků. Na ty čekalo 13 pevných stanovišť a jedno speciální na kolečkách. Novinkou byl fotokout s vodními tvory, kde se mohli nebojsové vyfotit. Nechybělo ani malování na obličej, který si nechalo zkrášlit celkem 78 dětí.

Jaké dobrodružství na příchozí čekalo? Děti a jejich rodiče mohli na trase  potkat mořské panny, vodníky, potápěče, bludičky, lidské kameny či piráty. Na koloběžce se lesem proháněly medúzy za zvuku cinkajících rolniček. Letošní rok byl tematicky netradiční. V rámci desátých narozenin jsme se rozhodli podívat, jak se slaví Halloween pod mořskou hladinou. Věříme, že si každý přišel na své. Některým se zalíbilo stínové divalo s netvorem lapeným ve světě stínů, jiné okouzlilo vlnobití v podobě labyrintu.

Akci zajišťovalo 48 pracovníků, kterým tímto velmi děkujeme za dobře odvedenou práci.

Těšíme se na všechny zase za rok, první listopadovou sobotu.


Iva Vladíková