Novinky

12.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Ve čtvrtek, 18. dubna, se kroužky realizované DDM Astra nekonají. Stejně tak o státních svátcích. 19.4. a 22.4. Na všechny se zase těšíme od úterka 23. dubna. Užijte si volné dny!

11.02.2019 HLEDÁME PEDAGOGA

Hledáme nového člena týmu na HPP s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí vyzkoušet nové věci a realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

Stezka odvahy Halloweenským lesem

12.11.2018
STEZKA ODVAHY HALLOWEENSKÝM LESEM

Desátý ročník akce určené všem dětem a dospělým, kteří se (ne)bojí, si přišlo v sobotu, 3. listopadu 2018, vychutnat do lesoparku na Podlesí ve Zlíně celkem 891 účastníků. Na ty čekalo 13 pevných stanovišť a jedno speciální na kolečkách. Novinkou byl fotokout s vodními tvory, kde se mohli nebojsové vyfotit. Nechybělo ani malování na obličej, který si nechalo zkrášlit celkem 78 dětí.

Jaké dobrodružství na příchozí čekalo? Děti a jejich rodiče mohli na trase  potkat mořské panny, vodníky, potápěče, bludičky, lidské kameny či piráty. Na koloběžce se lesem proháněly medúzy za zvuku cinkajících rolniček. Letošní rok byl tematicky netradiční. V rámci desátých narozenin jsme se rozhodli podívat, jak se slaví Halloween pod mořskou hladinou. Věříme, že si každý přišel na své. Některým se zalíbilo stínové divalo s netvorem lapeným ve světě stínů, jiné okouzlilo vlnobití v podobě labyrintu.

Akci zajišťovalo 48 pracovníků, kterým tímto velmi děkujeme za dobře odvedenou práci.

Těšíme se na všechny zase za rok, první listopadovou sobotu.


Iva Vladíková