Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Stezka odvahy Halloweenským lesem

12.11.2018
STEZKA ODVAHY HALLOWEENSKÝM LESEM

Desátý ročník akce určené všem dětem a dospělým, kteří se (ne)bojí, si přišlo v sobotu, 3. listopadu 2018, vychutnat do lesoparku na Podlesí ve Zlíně celkem 891 účastníků. Na ty čekalo 13 pevných stanovišť a jedno speciální na kolečkách. Novinkou byl fotokout s vodními tvory, kde se mohli nebojsové vyfotit. Nechybělo ani malování na obličej, který si nechalo zkrášlit celkem 78 dětí.

Jaké dobrodružství na příchozí čekalo? Děti a jejich rodiče mohli na trase  potkat mořské panny, vodníky, potápěče, bludičky, lidské kameny či piráty. Na koloběžce se lesem proháněly medúzy za zvuku cinkajících rolniček. Letošní rok byl tematicky netradiční. V rámci desátých narozenin jsme se rozhodli podívat, jak se slaví Halloween pod mořskou hladinou. Věříme, že si každý přišel na své. Některým se zalíbilo stínové divalo s netvorem lapeným ve světě stínů, jiné okouzlilo vlnobití v podobě labyrintu.

Akci zajišťovalo 48 pracovníků, kterým tímto velmi děkujeme za dobře odvedenou práci.

Těšíme se na všechny zase za rok, první listopadovou sobotu.


Iva Vladíková