21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Drakiáda 2018

11.10.2018 Drakiáda 2018 - Centrální park na Jižních Svazích, Zlín

Ohlédnutí za dalším úspěšným ročníkem Drakiády, která proběhla 11. října 2018 v Centrálním parku na Jižních Svazích.
Tradiční podzimní pouštění vyrobených i zakoupených draků a dráčků. Soutěž v létání a o nejsympatičtější výrobek draka.
Počasí bylo velmi teplé, ale ne příliš větrné. Těm co draci nevzlétli si s draky alespoň „zalétali“.

Dosažení nejvyššší výšky letu
1. místo – drak Duháček | Lenka Zemanová
2. místo – drak Filda | Terezka Kovaříková
3. místo – drak Vojtík | Ondřej Sovadina

Nejsympatičtější a nejhezčí vyrobený drak
1. místo – drak Pepík | Kryštůfek Peterka
2. místo – drak Fotbalista Miky | Lukáš Richter, Tomáš Richter
3. místo – drak Drakodrak, drak Mrakodráp | Lotka Špolcová, Alex Špolc

Fotky z Drakiády 2018 najdete ve Fotogalerii na Facebooku a nebo na Rajčeti.

Milan Rábek – vedoucí oddělení Sportu a turistiky | DDM ASTRA Zlín