11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Drakiáda 2018

11.10.2018 Drakiáda 2018 - Centrální park na Jižních Svazích, Zlín

Ohlédnutí za dalším úspěšným ročníkem Drakiády, která proběhla 11. října 2018 v Centrálním parku na Jižních Svazích.
Tradiční podzimní pouštění vyrobených i zakoupených draků a dráčků. Soutěž v létání a o nejsympatičtější výrobek draka.
Počasí bylo velmi teplé, ale ne příliš větrné. Těm co draci nevzlétli si s draky alespoň „zalétali“.

Dosažení nejvyššší výšky letu
1. místo – drak Duháček | Lenka Zemanová
2. místo – drak Filda | Terezka Kovaříková
3. místo – drak Vojtík | Ondřej Sovadina

Nejsympatičtější a nejhezčí vyrobený drak
1. místo – drak Pepík | Kryštůfek Peterka
2. místo – drak Fotbalista Miky | Lukáš Richter, Tomáš Richter
3. místo – drak Drakodrak, drak Mrakodráp | Lotka Špolcová, Alex Špolc

Fotky z Drakiády 2018 najdete ve Fotogalerii na Facebooku a nebo na Rajčeti.

Milan Rábek – vedoucí oddělení Sportu a turistiky | DDM ASTRA Zlín