Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Strašidelná pyžamová párty

16.10.2018
STRAŠIDELNÁ PYŽAMOVÁ PÁRTY

Z pátka na sobotu probíhala v DDM Astra na ulici Osvoboditelů Strašidelná pyžamová párty. Přespání se zúčastnilo 26 nebojsů. Akce byla báječná a vydařená. Vedoucí byly mile překvapeny z toho, že všechny děti se 
chtěly skutečně bavit, chtěly si užít príma večer, a tudíž žádné z nich si nepřišlo hrát hry na telefonu, jak je poslední dobou zvykem, se který nás trápí především u táborové činnosti. Děti byly přátelské a hodné, všichni se k sobě chovali hezky a spolupracovali při večerní bojovce.
A jaký byl program? Začali jsme seznamovací hrou a zbaštili jsme Lucinčiny napečené muffiny. Pokračovalo se výrobou jmenovek a strašidel v dílničce. Nechybělo ani hraní netradičních her. Jakmile se venku setmělo, začala ta pravá nefalšovaná párty. Děti se převlékly do pyžámek a spustila se diskotéka. Zahráli jsme si s obřím míčem, koulovali se papírovými koulemi, bouchli si dětský šampus a testovali své smysly. Nechyběla ani venkovní bojovka s hádankami a hledáním pokladu. Před spaním jsme si pustili pohádku, a i když se některým ještě spinkat nechtělo, prozatím jsme ukončili den. Ráno jsme zahájili zvesela, jógou s Eliškou. Po vydatné snídani jsme si dodělali výrobky, rozdali diplomy a už byl čas se rozloučit. Čas utekl jako voda. Těšíme se na příště, další akci máme v plánu v lednu. :-)

Iva Vladíková a Eliška Uhrovičová
oddělení Tanečních a pohybových aktivit