Novinky

21.10.2019 Podzimní prázdniny

Milí rodiče, v době podzimních prázdnin, 29. a 30.10. kroužky nepojednou. Těšíme se na Vaše děti zase ve čtvrtek 31.10. Všichni pracovníci DDM přejí pohodové podzimní dny !!

24.08.2019 Potvrzení o platbě

Vážení rodiče, pokud potřebujete potvrzení o úhradě kroužků pro pojišťovnu, kontaktujte naši paní účetní Danu Nesrstovou na emailu d.nesrstova@ddmastra.cz

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Strašidelná pyžamová párty

16.10.2018
STRAŠIDELNÁ PYŽAMOVÁ PÁRTY

Z pátka na sobotu probíhala v DDM Astra na ulici Osvoboditelů Strašidelná pyžamová párty. Přespání se zúčastnilo 26 nebojsů. Akce byla báječná a vydařená. Vedoucí byly mile překvapeny z toho, že všechny děti se 
chtěly skutečně bavit, chtěly si užít príma večer, a tudíž žádné z nich si nepřišlo hrát hry na telefonu, jak je poslední dobou zvykem, se který nás trápí především u táborové činnosti. Děti byly přátelské a hodné, všichni se k sobě chovali hezky a spolupracovali při večerní bojovce.
A jaký byl program? Začali jsme seznamovací hrou a zbaštili jsme Lucinčiny napečené muffiny. Pokračovalo se výrobou jmenovek a strašidel v dílničce. Nechybělo ani hraní netradičních her. Jakmile se venku setmělo, začala ta pravá nefalšovaná párty. Děti se převlékly do pyžámek a spustila se diskotéka. Zahráli jsme si s obřím míčem, koulovali se papírovými koulemi, bouchli si dětský šampus a testovali své smysly. Nechyběla ani venkovní bojovka s hádankami a hledáním pokladu. Před spaním jsme si pustili pohádku, a i když se některým ještě spinkat nechtělo, prozatím jsme ukončili den. Ráno jsme zahájili zvesela, jógou s Eliškou. Po vydatné snídani jsme si dodělali výrobky, rozdali diplomy a už byl čas se rozloučit. Čas utekl jako voda. Těšíme se na příště, další akci máme v plánu v lednu. :-)

Iva Vladíková a Eliška Uhrovičová
oddělení Tanečních a pohybových aktivit