Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Keramika 8. ZŠ

16.10.2018
KERAMIKA V MALENOVICÍCH

V polovině září jsme zahájili kroužek keramiky na 8. ZŠ. Lektorka Eliška se do práce s dětmi i s keramickou hlínou pustila s chutí a radostí. Děti si zatím vyrobily cedulku se jménem na dveře, strom života, mističku a adventní věnec. Může se zdát, že je na vánoční tematiku brzy, ale proces schnutí, dvojího pálení a glazování je zdlouhavý a nechceme nic zameškat. 🙂 Včera děti poprvé glazovaly, těšíme se na fotky krásných výrobků! Prejeme, ať se Vam v práci daří!


Iva Vladíková
DDM Astra Zlín