Novinky

11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

V čem tkví kouzlo TRAMPOLÍN?

11.12.2018
KOUZLO TRAMPOLÍN

V současné době nabízíme osm kurzů trampolínek, které navštěvuje k 11. prosinci 2018 celkem 68 účastníků. 

Trampolíny jsou sport, který si získává čím dál víc fanoušků. Jedná se primárně o individuální sport, ale úplně stejně může sloužit i k upevňování vztahu mezi rodičem a dítětem, když maminky vyrazí na společnou hodinu s dcerou, vytvoří si společný zážitek a užijí společně strávený čas. Aktivity navštěvují převážně ženy, ale nenechte se mýlit, na lekce docházejí také muži.

Jumping je vhodným sportem pro toho, kdo chce zhubnout, ale také pro toho, kdo potřebuje posílit svaly. Rychlé skoky střídají pomalejší, nechybí ani silové prvky. Většinou se pracuje s váhou těla, ale pro zpestření lekcí využíváme také overballů a posilovacích gumiček.

Cvičení na trampolínách patří mezi aerobní cvičení, přesto je od běžných tanečních lekcí snadnější v tom, že si nemusíte pamatovat choreografii. Hodiny nejsou stereotypní, a když už nemůžete, prostě se na chvíli posadíte a odpočinete si. Není problém dopustit si v kanceláři vodu nebo namíchat sirup.

Pokud Vás aktivita zaujala, podívejte se na naše webové stránky do sekce Kroužky a kluby, kde pod záložkou vpravo na stránce Pohyb a fitness zjistíte, ve kterých trampolínových kroužcích máme ještě volno. Těšíme se na Vás!


Iva Vladíková
Odd. tanečních a pohybových aktivit

spolu s trenérkami Janou, Eliškou, Míšou, Klárou a Erikou

 

Aktuálně nabízíme volná místa na těchto lekcích trampolín:
PO - 18.00 - 19.00 hod / 6 míst / lektorka Eliška
ČT - 18.00 - 19.00 hod / 8 míst / lektorka Jana
ST - 15.15 - 16.15 hod / 1 místo / lektorka Klára
ČT - 16.00 - 17.00 hod / 3 místa / lektorka Erika