Novinky

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Zpíváme a hrajeme

01.04.2020
ÚKOL Č. 9
"ZPÍVÁME A HRAJEME"

Nahraj sám sebe na telefon, foťák nebo kameru! 

Předveď se, jak zpíváš, hraješ na hudební nástroj nebo i nástroj, který ke hře tak úplně určený není (hřebínek, vařešky...).

Svůj hudební a možná i trochu herecký výkon pošli na můj email j.maskova@ddmastra.cz, a pokud bude tvoje hudební produkce delší, pošli mi ji přes úschovnu.

Můžeš se inspirovat i malou ukázkou. Děkujeme. 


PS: Pokud ještě neznáte koncept našeho programu, můžete si o něm přečíst zde. :)