Novinky

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Plachetnička z plechovek

25.03.2020
AKTIVITA Č. 5
"PLACHETNIČKA Z PLECHOVEK"

„Vyhodí konečně už někdo ty plechovky?!“
Věta, která zazní v nejedné domácnosti, a nemusí být právě grilovací sezóna.
STOP! Sice je duševní zdraví šéfa Vaší domácnosti na prvním místě. Ale my pro Vás máme krásný tip, jak jinak naložit s prázdnými plechovkami. Vedoucí oddělení techniky Marian vyrobil ukázkovou plachetnici. Pomocí fotek jsme zpracovali postup a … 5.ÚKOL je na světě.
Další promyšlená aktivita, která Vám snad zpříjemní doma společně strávený čas.
V našem videu vidíte návod na dvojstěžník. Zapojte svou fantazii a tvořte dál.
Vyzkoušejte třeba jednostěžník nebo trojstěžník.

I tentokrát nás moc potěší, když nám na mail m.gres@ddmastra.cz zašlete foto Vašich výrobků. Kamarádi, prosím, v tomto případě pracujte pod dohledem rodičů.