Novinky

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Hravé malování

25.03.2020
AKTIVITA Č. 3
"Hravé malování"

Máte dlouhou chvíli?
Vezměte si několik pastelek a čistý papír. Dál není třeba nic víc, než chuť se bavit. Zahrát si můžete sami, avšak páru bude aktivita rozhodně zábavnější! Vyzvěte sourozence, kamaráda nebo rodiče a pusťte se do malování, buďte kreativní! Malujte každý co máte rádi a nebo si stanovte témata.

Návod k rychlé aktivitě sledujte v přiloženém videu a dejte nám vědět, jak jste si ji užili. Pokud ještě neznáte koncept našich aktivit, můžete si jej přečíst
zde.

Fotky Vašich malůvek nám třeba pošlete na h.dolezelova@ddmastra.cz.