Novinky

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

25.05.2020 OD PONDĚLÍ 11.5. JEDEME !!

Vše co chcete vědět, najdete v sekci REPORTÁŽE - Informace pro rodiče! Jsme tu pro Vás, díky že jsme s námi

15.05.2020 Letní tábory

Bude-li Vám přispívat zaměstnavatel na platbu příměstského tábora, kontaktujte včas naši paní účetní skrz vystavení faktury. Kontakt: d.nesrstova@ddmastra.cz

01.03.2020 VYHLÁŠENÍ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Výsledky literární soutěže najdete v sekci reportáže.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Hra, kterou zvládne každý

25.03.2020
AKTIVITA Č. 2
"HRA, KTEROU ZVLÁDNE KAŽDÝ"

Naše stolní hra je zábavná, poučná, tvořivá a společenská. Její výrobu zvládne úplně každý. Nepotřebujete nic zvláštního, jen to, co máte zaručeně doma! Hru můžete hrát s bráchou, sestrou, kamarády, rodiči, ale i sami.

Pravidla hry, seznam pomůcek a postup, jak hru vytvořit, najdete zde:

Hra, kterou zvládne každý! 

Instruktážní video, u kterého se možná i pobavíte, hledejte pod tímto odkazem:


Holky a kluci, prosím, dejte nám vědět, jak se Vám naše stolní hra líbila. Zda jste si užili více její výrobu nebo samotné hraní. U kterého úkolu jste se nasmáli, a který úkol Vás potrápil? Pošlete nám třeba i fotku, jak jste se bavili.

Pokud ještě neznáte koncept našich aktivit, můžete si jej přečíst
ZDE.
 
Pište na: j.juraskova@ddmastra.cz