Novinky

03.12.2020 ZAHÁJENÍ ČINNOSTI

na základě Usnesení vlády ze dne 30. listopadu 2020 č. 1263 a upřesňujících informací k provozu škol a školských zařízení z MŠMT otevíráme od 7.12. většinu kroužků. Informace v sekci reportáže.

25.11.2020 Doučování na celostátním portálu Mitkamjit

Připojte se na portál www.mitkamjit.cz, najdete zde nápady, inspiraci, cvičení, hry, tvoření a nově také doučování

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Hra, kterou zvládne každý

25.03.2020
AKTIVITA Č. 2
"HRA, KTEROU ZVLÁDNE KAŽDÝ"

Naše stolní hra je zábavná, poučná, tvořivá a společenská. Její výrobu zvládne úplně každý. Nepotřebujete nic zvláštního, jen to, co máte zaručeně doma! Hru můžete hrát s bráchou, sestrou, kamarády, rodiči, ale i sami.

Výrobou hry rozvíjíte kompetenci k učení a pracovní kompetence, jejím hraním komunikačí kompetenci a kompetenci občanskou (podle náplně). Výroba hry a její hraní je činností natolik komplexní, že je rozvíjena fantazie, kreativita, logické uvažování, jemná motorika, grafomotorika, rozvíjí se přírodovědné znalosti..vše záleží na obsahu hry.

Pravidla hry, seznam pomůcek a postup, jak hru vytvořit, najdete zde:

Hra, kterou zvládne každý! 

Instruktážní video, u kterého se možná i pobavíte, hledejte pod tímto odkazem:


Holky a kluci, prosím, dejte nám vědět, jak se Vám naše stolní hra líbila. Zda jste si užili více její výrobu nebo samotné hraní. U kterého úkolu jste se nasmáli, a který úkol Vás potrápil? Pošlete nám třeba i fotku, jak jste se bavili.

Pokud ještě neznáte koncept našich aktivit, můžete si jej přečíst
ZDE.
 
Pište na: j.juraskova@ddmastra.cz