Novinky

19.01.2021 Informace k jarním i letním prázdninovým akcím

Nabídku aktivit a přihlašování na jarní prázdniny, zveřejníme poslední týden v lednu. Nabídku příměstských táborů v době letních prázdnin zveřejníme v únoru a přihlašování bude spuštěno nejpozději k 1.3.2020. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

11.01.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

na základě Usnesení vlády je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace v sekci reportáže.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

KAZ - Klub anonymních záškoláků

Nevíš si rady s učením a stydíš se zeptat svého učitele či spolužáků? Zkus to s námi, třeba ti pomůžeme!
V rámci celorepublikové sítě DDM a SVČ si Vám dovolujeme nabídnout možnost konzultací běžného školního učiva s pedagogy. Prostřednictvím individuálních videolekcí může žák nebo student procvičit problematické učivo, zopakovat si náročná témata, ověřit si správnost pochopení.
Po přihlášení na webových stránkách mitkamjit.cz/KAZ vyplní rodič se žákem své jméno, kontaktní email a učivo, s nímž chce pomoci. V následujících dnech se ho ujme některý z pedagogů (s příslušnou odbornou kvalifikací) a prostřednictvím emailu domluví s rodičem on-line setkání dle možností žáka. Věříme, že tato neformální vzdělávací aktivita přispěje k úspěšnějšímu zvládnutí povinného školního učiva.

Kód 104901
Název KAZ - Klub anonymních záškoláků
Místo konání Tyršovo nábřeží 801, Zlín
Hlavní vedoucí Ivana Vladíková
Věková skupina 7-18 let
V ceně zahrnuto ZDARMA