Novinky

19.01.2021 Informace k jarním i letním prázdninovým akcím

Nabídku aktivit a přihlašování na jarní prázdniny, zveřejníme poslední týden v lednu. Nabídku příměstských táborů v době letních prázdnin zveřejníme v únoru a přihlašování bude spuštěno nejpozději k 1.3.2020. Sledujte i nadále informace na našich stránkách.

11.01.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

na základě Usnesení vlády je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace v sekci reportáže.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU byla spolufinancována Ministerstvem životního prostředí v rámci Národního programu Životní prostředí. Výzvy 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

ZRUŠENO! Výjezd rybářských kroužků

Výjezd všech rybářských kroužků (Družstevní, Tyršovo) se uskuteční pod vedením lektorů, které děti znají z lekcí. Setkáme se na Chlumských rybnících v Loukách. Sraz v 8.00 hod, rozchod ve 12.00 hod.
Poplatek za dítě je Kč 50,- a rodiče jsou více než vítání. :)
Přihlašování na emailu osvoboditelu@ddmastra.cz
***

S sebou teplé oblečení a pevnou obuv, popřípadě gumáky, funkční prut (teleskop, dělička) s navijákem a pevným silonem (0,22 - 0,28 mm). Prut je nutné navázat na hloubku, háček bez protihrotu. Nedoporučujeme návazce na boilies, rybník není sportovní. Vhodnými nástrahami jsou červíci, kukuřice. Kdo má, vezme s sebou i podběrák, vidlici, policajta, židličku a dobrou náladu.
Pokud nemáte kompletní výbavu, můžeme částečně zapůjčit.
Kontaktujte nás na osvoboditelu@ddmastra.cz

Kód 104703
Název ZRUŠENO! Výjezd rybářských kroužků
Termín konání 14.11.2020 08:00 - 12:00
Místo konání Město Zlín
Hlavní vedoucí Iva Vladíková
Věková skupina 7-15 let
Sraz účastníků Chlumské rybníky (Louky) Zlín
Vybavení na akci rybářské nářadí, špekáček, chleba
V ceně zahrnuto lektorné, tácky a ubrousky
Jiná ujednání v případě silného deště se nekoná
Cena 50,- Kč