Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

LOLA Challenge

Milí tanečníci, vyzýváme Vás k online taneční soutěži!

Pokud neznáte, tak zcela určitě brzy poznáte Lolu. Nová skladba od Iggy Azaely zaujala především mladší tanečnice, a tak jí dáváme zelenou.

* https://www.youtube.com/watch?v=RNJmYEM2Sek *

Máte jedinečnou možnost sdílet svoje video, nahrávku kamarádky, kamaráda nebo celé taneční skupiny. Zúčastněte se taneční výzvy a video zašlete na tancercup@ddmastra.cz nebo do zpráv na Messenger.

Osoby z videa, které bude mít na konci února nejvíce lajků, mohou ZDARMA startovat na taneční soutěži TanceR Cup. Popřípadě mohou počet volných míst směnit za vstupenky pro diváky. Nicméně pokud jste jen taneční nadšenci, kteří se taneční soutěže neúčastní, máme odměnu připravenou i pro Vás!

-> Zasílejte videa, sbírejte lajky do 29. února 2020. Vyhlášení soutěže proběhne 1. března 2020 na @tancercup.

Kód 190109
Název LOLA Challenge
Termín konání 23.01.2020 15:30 - 29.02.2020 00:00
Místo konání Město Zlín
Hlavní vedoucí Iva Vladíková
Věková skupina 0-99 let
Vybavení na akci dobrá nálada