Novinky

10.03.2020 Mimořádné opatření!

S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR tímto sdělujeme, že veškerá činnost DDM (kroužky, akce, soustředění...) je od středy 11.3. 2020 do odvolání přerušena.

01.03.2020 Vyhodnocení literární soutěže

Vážení rodiče, vážené paní učitelky, děkujeme za Vaše příspěvky do literární soutěže. Vzhledem k tomu, kolik prací se sešlo, usilovně pracujeme na jejich vyhodnocení. Jakmile budou práce vyhodnoceny, oslovíme všechny účastníky emaily. Děkujeme za pochopení.

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

Dobrodružství s Polly - jarní prázdniny

Jestli tě baví přírodověda, tak se připoj k nám a prožij Dobrodružství s Polly, která ráda zkoumá, experimentuje, vytváří a bádá za poznáním přírody, která nás obklopuje.
Dobrodružství s Polly je akce určena pro děti od 7-10 let, pro kluky i holky, které baví příroda.
Během celého dne nás čeká program venku i v prostorách budovy. Čeká na nás i návštěva Filmového uzle, kde je připravený workshop animace pro naše badatele. Těšit se můžete i na skvělé výrobky, jež si děti vyrobí.
V ceně je zahrnutý oběd i pitný režim.

Těšíme se na každého nového badatele v našem týmu!

Kód 193003
Název Dobrodružství s Polly - jarní prázdniny
Termín konání 05.03.2020 08:00 - 15:30
Místo konání Družstevní 4513, Zlín
Hlavní vedoucí Zuzana Lisá
Věková skupina 7-10 let
Sraz účastníků Družstevní 4725, Jižní Svahy
Vybavení na akci pžezuvky, pohodlné oblečení, ochrana oblečení(výtvarné činnosti)
V ceně zahrnuto oběd, pitný režim, odměny, materiál a pomůcky
Cena 250,- Kč