11.06.2019 Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků na šk.rok 2019/2020 bude zahájeno ve druhé polovině měsíce července. Děkujeme za Váš zájem, sledujte naše výzvy !!

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

28.05.2019 HLEDÁME DO TÝMU

🏈🏐🏉⚾ MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?⚽🏀🏑🏏🎳🎾 Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸🥋

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Pohádkový les

Zveme vás na oblíbenou akci pro celou rodinu. Letos se podíváme do pohádek plných zvířátek. Nebude chybět náš Maxipes Fík a Ferda Mravenec, ale ani Král Jelimán a Tučňáci z Madagaskaru. Přijďte si zasoutěžit se zvířátky do Lesoparku na Podlesí. Čekají vás hádanky, dovednosti, ale také prokážete vaše znalosti v pohádkách. Samozřejmě nebude chybět veselá zábava. V cílové rovince si sice letos nebudeme moci opékat špekáčky z důvodu stávající vyhlášky o požárech, ale zato na vás bude čekat skákací hrad.

Děti 50 Kč a dospělí 50 Kč.

Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/events/397422001037948/?active_tab=about

Kód 184306
Název Pohádkový les
Termín konání 18.05.2019 13:00 - 16:30