Novinky

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Lektoři kroužků

HLEDÁME LEKTORY NA ŠKOLNÍ ROK 2020 / 2021!

Novým posilám by mělo dělat radost věnovat se jednu až dvě hodiny týdně dětem, odměnou jim bude možnost učit se od dětí, fajn zázemí, podpora zkušenějších pedagogů a také nějaká korunka navíc.

Činnost je vhodná pro všechny studenty, maminky na mateřské, ale i pracující nebo osoby v důchodovém věku. Důležitá je chuť do díla. :) Pokud víte o někom, kdo by se do naší party hodil, předejte mu, prosím, informaci.


AKTUÁLNĚ HLEDÁME:​

1) lektora/ku kroužku Lego roboti ve čtvrtek od 16:00 do 18:00 na ulici Tyršovo nábřeží 801. Nabízíme 100 Kč za hodinu na DPČ
Bližší informace : M. Greš na tel.: 778 097 976, m.gres@ddmastra.cz


2) lektora/ku výuky hry na keyboard v pondělí, úterý, středu i čtvrtek vždy od 14.00 do 19.00 hodin. Lze vzít jen některé bloky.
Bližší informace u J. Maškové na tel.: 725 099 186, j.maskova@ddmastra.czHodinová sazba se posouvá podle vzdělání v oboru a délky praxe. Pedagogické minimum je vítáno. 

*****
 

"BAVÍ TĚ PRÁCE S DĚTMI, CHCEŠ SE ROZVÍJET V DOVEDNOSTECH, ORGANIZOVAT A PŘIPRAVOVAT PROGRAM PRO DRUHÉ?
PŘIDEJ SE DO NAŠEHO LEKTORSKÉHO TÝMU. JSME PARTA, SE KTEROU NENÍ NUDA!"


Hledáme lektory na tyto typy činností:

  • lektory na různé, pravidelně probíhající kroužky pro děti a mládež, jež realizujeme v odpoledních a večerních hodinách / práce na DPČ
  • lektory dopoledních výukových programů zaměřených na přírodovědu a ekologii - lektory zaučíme, dáme také k dispozici metodické materiály a pomůcky / práce na DPČ
  • pracovníky na víkendové akce pro děti typu Pohádkový les, Stezka odvahy, Lampionový průvod, Karneval apod. / práce na DPČ
Nabídka pracovních míst je pravidelně aktualizována. Pokud však umíte něco nového, netradičního, zábavného a chcete se o to podělit, neváhejte nás oslovit, určitě se domluvíme a ušijeme Vám kroužek nebo akci na míru.