Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Interní pracovníci a ostatní


HLEDÁME NOVÉ ČLENY TÝMU!

Hledáme interní pedagogy na výši úvazku 1,0, HPP.
Životopisy zasílejte na i.vladikova@ddmastra.cz, tam také dostanete bližší informace. Těšíme se na nové tváře!

Minimální vzdělání je: maturitní zkouška a pedagogické vzdělání v rozsahu min. 120 hodin


1) KOLEGA/KOLEGYNĚ SPORTOVEC: MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?🎾Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸

2) KOLEGA/KOLEGYNĚ PŘÍRODOVĚDEC: MÁŠ RÁD PŘÍRODU A ZVÍŘATA? Nabízíme práci v příjemném prostředí a stabilním kolektivu. Práce je různorodá, zajímavá a s flexibilní pracovní dobou. Pracovní místo je vhodné zejména pro člověka vzdělaného v oblasti přírodovědy, ekologie, biologie. Životopisy přijímáme na i.vladikova@ddmastra.cz, zde také poskytujeme bližší informace