Novinky

28.02.2020 Základní hygienické návyky

V souvislosti s výskytem respiračních onemocnění si společně s námi připomeňte v sekci "O nás - dokumenty" základní hygienické postupy, které pomáhají předcházet virovým onemocněním.

06.01.2020 UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, na Tyršově nábřeží před budovou DDM bylo ukončeno omezení dopravy. V tuto chvíli je zde běžný provoz vozidel.Upozorněte prosím své děti na novou situaci. Než vyjdou děti z brány na chodník, je nutno se rozhlédnout. Zdůrazněte jim, nutnost využití přechodu, který je od brány vpravo pouze několik metrů. Věříme že si všichni novou dopravní situaci osvojí.

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Interní pracovníci a ostatní


HLEDÁME NOVÉ ČLENY TÝMU!

Hledáme interní pedagogy na výši úvazku 1,0, HPP.
Životopisy zasílejte na i.vladikova@ddmastra.cz, tam také dostanete bližší informace. Těšíme se na nové tváře!

Minimální vzdělání je: maturitní zkouška a pedagogické vzdělání v rozsahu min. 120 hodin


1) KOLEGA/KOLEGYNĚ SPORTOVEC: MÁŠ RÁD SPORT? Hledáš kreativní práci?🎾Hledáme pedagoga volného času zaměřeného na sport. Umíš-li skákat na trampolínkách, hrát badminton, máš základy sebeobrany, ovládáš gymnastiku? Pošli životopis na i.vladikova@ddmastra.cz a my se na tebe budeme těšit. 🥇🏸

2) KOLEGA/KOLEGYNĚ PŘÍRODOVĚDEC: MÁŠ RÁD PŘÍRODU A ZVÍŘATA? Nabízíme práci v příjemném prostředí a stabilním kolektivu. Práce je různorodá, zajímavá a s flexibilní pracovní dobou. Pracovní místo je vhodné zejména pro člověka vzdělaného v oblasti přírodovědy, ekologie, biologie. Životopisy přijímáme na i.vladikova@ddmastra.cz, zde také poskytujeme bližší informace