24.02.2019 LETNÍ TÁBORY

PŘIHLAŠOVÁNÍ SPUŠTĚNO! Nabídka táborů v sekci "tábory".

11.02.2019 HLEDÁME PEDAGOGA

Hledáme nového člena týmu na HPP s pedagogickým vzděláním min. 120 hodin, který se nebojí vyzkoušet nové věci a realizovat své nápady v aktivitách pro děti, mládež a celé rodiny. Bližší informace na i.vladikova@ddmastra.

Nový cirkus, parkur, žonglování

Pojďte s námi zažít něco nového a netradičního. Naučíte se věci s kterými pobavíte nejen sebe, ale i spolužáky a spolužačky či jiné človíčky, které máte rádi. Krom toho se naučíte základy parkuru. A ti nejlepší z Vás se zúčastní i vystoupení pro veřejnost.
Určitě nás znáte z mnoha akcí v rámci "Živého Zlína" nebo dalších akcí (Fair-play festival na Všemině, aj.). V nejbližší době nás můžete vidět např. "Oslavy 70. Let ZOO Lešná" (28. - 30.9.2018).
Žonglování - z hlediska působení na člověka velmmi zajímavý a netradiční sport. Jedná se o sportovní, taneční a artistickou aktivitu, která zlepšuje koordinaci, orientaci v prostoru, soustředění a spolupráci mozkových hemisfér.
Těšíme se na Vás!

Kód 181334
Název Nový cirkus, parkur, žonglování
Místo konání Tyršovo nábřeží 801, Zlín
Hlavní vedoucí Jiří Nevřivý
Věková skupina 10-18 let
Vybavení na kroužek sportovní oblečení a obuv, pití
Jiná ujednání Zahájení kroužku bude upřesněno!
Cena rok 1200,- Kč
Datum ukončení 31.05.2019