Novinky

05.07.2019 POZOR!

Vážení rodiče, čekáte-li od nás nějakou zprávu, podívejte se také do spamu. Od nejednoho z Vás už máme informaci, že všechna potřebná dokumentace k táborům byla v této složce. Ušetříte tím čas sobě i nám. Děkujeme!

25.06.2019 HLEDÁME DO TÝMU

Hledáme pedagogy volného času. Do svého týmu přijmeme dva kolegy. Podmínkou je orientace na sport nebo přírodovědu a ekologii, pedagogické vzdělání nebo pedagogické minimum v rozsahu 120 hodin. Informace v sekci "pracovní nabídky".

10.06.2019 UZAVÍRKA ULICE

V souvislosti s rekonstrukcí,není možný vjezd na Tyršovo nábřeží. Rodiče mohou děti vysadit na ul.Smetanova, u spojovacího chodníku pro pěší. Při příchodu k budově DDM je třeba dbát zvýšené opatrnosti!!

29.04.2019 Projekt ZAHRADA

Dokončili jsme projekt „Prožitková zahrada DDM Astra Zlín“ , který byl spolufinancován Zlínským krajem prostřednictvím Programu Podpora ekologických aktivit v kraji.

Nové kroužky a volná místa

Každý rok se Vás snažíme překvapit a zaujmout něčím novým, neotřelým, zábavným, vzdělávacím. Zde najdete plakátovou formu pozvánek do našich kroužků, avšak kompletní nabídku hledejte pod odkazem ZDE.
Těšíme se na všechny nové tváře, které chtějí zažít to pravé dobrodružství.

PS: Nenechte se odradit názvy. A ani vžitými názory k nějakým aktivitám. Jóga rozhodně není nudná a baví dospělé i děti! Scrapbooking je super aktivita pro kreativní duše a dětský lidový soubor Laštověnka učí děti tomu, co většina z nás už zapomněla a jednou to bude velmi ceněno - lidové tvorbě.