Novinky

04.04.2021 HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU DO TÝMU NA HPP

Podrobnosti najdete v sekci Pracovní nabídky / Interní pracovníci !

17.03.2021 Letní tábory

On line přihlašování na letní tábory najdete v sekci Tábory. V případě zhoršení epidemické situace a omezení činnosti organizace v době letních prázdnin bude platba za LT vracena zpět na ůčet ze kterého byla uhrazena.

05.03.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

v souvislosti s epidemickou situací je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Více v reportážích.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU Tento projekt je financován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Výzva 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Badatelsky orientovaná výuka

03.05.2021
Výukové programy podle moderních koncepcí.

Již několik let nabízí naše Centrum ekologické výchovy výukové programy pro mateřské a základní školy. Každý rok se snažíme pro Vás tyto programy rozšiřovat a inovovat. Stejně tak se snažíme, aby výuka v nich byla pro děti a žáky kvalitní a především oblíbená. V tom nám pomáhají nové koncepce inovativního vzdělávání jako například Badatelsky orientovaná výuka. A co to vlastně ta "Badatelka" neboli BOV je? To Vám napoví naše krátká prezentace.