Novinky

04.04.2021 HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU DO TÝMU NA HPP

Podrobnosti najdete v sekci Pracovní nabídky / Interní pracovníci !

17.03.2021 Letní tábory

On line přihlašování na letní tábory najdete v sekci Tábory. V případě zhoršení epidemické situace a omezení činnosti organizace v době letních prázdnin bude platba za LT vracena zpět na ůčet ze kterého byla uhrazena.

05.03.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

v souvislosti s epidemickou situací je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Více v reportážích.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU Tento projekt je financován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Výzva 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Retro formule

08.04.2021

Tak Velikonoce jsou za náma a proto přicházíme se zcela jinou tématikou. Sezóna F1 již začala a vy si dle našeho návodu můžete vyrobit svoji formuli. Je sice "retro", ale když ji přidáte vhodné doplńky a vybarvíte, může směle distančně závodit i s Hamiltonem nebo Verstapenem.
A hlavně budeme rádi, když to zkusíte také! Trénujte společně se námi jemnou motoriku, pilujte práci s pracovními pomůckami. Aktivita naplňuje kompetence k učení, pracovní kompetence a rozvíjí technickou zdatnost, která je v dnešní době vysoce ceněná.
Marián Greš
Ondřej Dudíkhttps://www.facebook.com/DDMAstraZlin/videos/1499084293629627