Novinky

04.04.2021 HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU DO TÝMU NA HPP

Podrobnosti najdete v sekci Pracovní nabídky / Interní pracovníci !

17.03.2021 Letní tábory

On line přihlašování na letní tábory najdete v sekci Tábory. V případě zhoršení epidemické situace a omezení činnosti organizace v době letních prázdnin bude platba za LT vracena zpět na ůčet ze kterého byla uhrazena.

05.03.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

v souvislosti s epidemickou situací je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Více v reportážích.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU Tento projekt je financován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Výzva 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Zima v lese

06.04.2021
ZIMA V LESE

Vážení rodiče, milé děti,

v uplynulém měsíci jste měli možnost zasílat nám své výtvarné práce na téma "Zima v lese". Zapojit se mohli úplně všichni. Předškoláci i dospělí. Nejvíce výtvarných prací dorazilo právě do kategorie MŠ až ZŠ. 

Naši zkušení pedagogové a lektoři výtvarných kroužků dali své hlavy dohromady, samozřejmě online, a vybrali k ocenění práce těchto dětí:

  • Ela Zámečníková
  • Mirek Fábik
  • Nikola Zámečníková
  • Petra Šrubařová
  • Štěpán Pavelka

Prosíme všechny výherce, aby nám na adresu: osvoboditelu@ddmastra.cz zaslali adresu, na kterou můžeme poštou poslat Vaši výhru.

Děkujeme, že jste se zapojili. Gratulujeme výhercům a ostatním přejeme mnoho štěstí v příští soutěži.

Iva Vladíková
DDM Astra Zlín