Novinky

04.04.2021 HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU DO TÝMU NA HPP

Podrobnosti najdete v sekci Pracovní nabídky / Interní pracovníci !

17.03.2021 Letní tábory

On line přihlašování na letní tábory najdete v sekci Tábory. V případě zhoršení epidemické situace a omezení činnosti organizace v době letních prázdnin bude platba za LT vracena zpět na ůčet ze kterého byla uhrazena.

05.03.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

v souvislosti s epidemickou situací je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Více v reportážích.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU Tento projekt je financován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Výzva 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Pojďme hledat medvědy

06.04.2021


DUBEN S MEDVĚDEM

Na měsíc duben vyhlásil DDM Astra akci pro děti s názvem "Duben s medvědem, aneb pojďme hledat medvědy". Veřejnost se této aktivity ujala s nadšením a akce se šíří rychlostí kulového blesku. Lidé do Astry posílají fotky ze Zlína i okolí. Výskytem medvědů byly zasaženy obce Ostrata, Hvozdná, Nedachlebice nebo třeba i Machová. Většina medvědů sedí za okny nebo na zahrádkách, ale právě na Machové to místní obyvatelé pojali po svém. Začaly zde vznikat celé stromy ověšené plyšovými zvířátky. Z místního lesa tak vzniká hotová plyšová ZOO.
Naše "medvědí hlídky" mají oči na stopkách. Jen přes víkend byli zahlédnuti medvědi v Prštném na návsi, na Letné, na Bartošově čtvrti, na Jižních Svazích i na ulici Štefánikova či na Obecinách.

Děkujeme veřejnosti, že se této akce chopila s nadšením. Díky Vám budou procházky pro děti veselejší.


Iva Vladíková
DDM Astra Zlín

PS: Své fotky můžete posílat na WhatsApp 778 099 547, na email osvoboditelu@ddmastra.cz, na Facebook či Instagram.