Novinky

04.04.2021 HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU DO TÝMU NA HPP

Podrobnosti najdete v sekci Pracovní nabídky / Interní pracovníci !

17.03.2021 Letní tábory

On line přihlašování na letní tábory najdete v sekci Tábory. V případě zhoršení epidemické situace a omezení činnosti organizace v době letních prázdnin bude platba za LT vracena zpět na ůčet ze kterého byla uhrazena.

05.03.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

v souvislosti s epidemickou situací je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Více v reportážích.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU Tento projekt je financován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Výzva 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Rybářské zkoušky

07.04.2021
Aktualizováno 7.4.: Prosíme účastníky zkoušek, aby si dopilovali poznávání ryb!


RYBÁŘSKÉ ZKOUŠKY


Vážení rodiče,

v první řadě děkuji všem za součinnost při organizaci zkoušek. Avizované rybářské zkoušky proběhnou ve dnech 6. dubna a 8. dubna v čase od 18.00 hodin na platformě Skype. Odkaz na skupinu je: https://join.skype.com/a7ueDrce9z3Q

Zkoušky se mohou zúčastnit pouze děti, které zaslaly do stanoveného termínu všechny potřebné informace:

  • děti přihlášené na úterní kurzy plní zkoušku v úterý = děti přihlášené na Svahy
  • děti přihlášené na čtvrteční kurzy plní zkoušku ve čtvrtek = děti přihlášené na Tyršovo
Zkouška bude probíhat online, formou interaktivního testu. Účastníci dostanou link do emailu rodiče (přes který běžně komunikujeme) po zahájení a přivítání na zkoušce. Test je složený ze 40 otázek. Třicet otázek má charakter testový, deset otázek se týká poznávání ryb, kdy je nutné vepsat do řádku rodové a druhového jméno ryby. Na test je stanoveno 45 minut. 
Po vyplnění testu dojde k odeslání odpovědí do systému, kde je vyhodnotíme.

Následně budete kontaktování členy svazu s dalšími pokyny. Vyřizování státního lístku, členství a povolenek už není v naší kompetenci. Kontaktní údaje na svaz jsou ZDE.


Co ke zkoušce budete potřebovat?
  • ​pouze vlastní vědomosti. V průběhu zkoušky je zakázáno využívat internetu, encyklopedií, pomoci rodičů nebo čerpat z dalších zdrojů.
  • jedno dítě = jeden počítač. Každé dítě má v průběhu zkoušky zapnutou kameru a mikrofon, aby bylo možné mít zpětnou vazbu.
  • je nezbytné, aby byl uživatel počítače připojen k nějakému google účtu. (Většina chytrých telefonů na této bázi pracuje, proto by to neměl být problém. Případné založení nového účtu je snadné.)

Absolvováním zkoušek dochází k ukončení kroužku. Protože jsme ale zatím neměli možnost vyrazit ven, počítáme s tím, že jakmile se rozvolní, svoláme dva sobotní cvičné výjezdy k doplnění praktických zkušeností.

S dotazy se můžete obrátit na sl. Vladíkovou (778 099 547) skrz organizaci zkoušek, na p. Kutru (724 695 145) skrz rybařinu.


Iva Vladíková
DDM Astra Zlín