Novinky

04.04.2021 HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU DO TÝMU NA HPP

Podrobnosti najdete v sekci Pracovní nabídky / Interní pracovníci !

17.03.2021 Letní tábory

On line přihlašování na letní tábory najdete v sekci Tábory. V případě zhoršení epidemické situace a omezení činnosti organizace v době letních prázdnin bude platba za LT vracena zpět na ůčet ze kterého byla uhrazena.

05.03.2021 OMEZENÍ ČINNOSTI A INFORMACE O VRATKÁCH ŠKOLNÉHO

v souvislosti s epidemickou situací je i nadále zakázána osobní přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Více v reportážích.

03.06.2020 Dokončili jsme další projekt - přijďte se podívat!!!

BIOTOPOVÁ ZAHRADA S VENKOVNÍ UČEBNOU Tento projekt je financován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Výzva 16/2017 odstavce c) Úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol a organizací působících v oblasti EVVO pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

DDM ASTRA Zlín dětem: Velikonoční přání a pohledy

01.04.2021
DDM ASTRA Zlín dětem: Velikonoční přání a pohledy

Máme tady zelený čtvrtek a kromě toho, že bychom si měli dopřát zelené potraviny, tak zelený čtvrtek je hlavně dnem odpuštění. Proto využijte tento den k tomu, abyste se usmířili s někým s kým nejste za dobře nebo k tomu abyste udělali někomu radost. Více informací o velikonočních dnech najdete
na:
http://www.ddmastra.cz/program-zazen-nudu-aktivity-na-velikonoce/703-ddm-astra-zlin-detem-velikonoce-s-astrou Krásné Velikonoce přeje DDM ASTRA Zlín